Niedziela:

7:00, 9:00 
10:00 - Gorzyca
10:30 - dla dzieci
11:15 - Święty Wojciech
12:00, 18:00 
Sakrament pokuty 17 - 17.45 ( Pon - Pt)

Adoracja Najświętszego Sakramentu 17 - 17.50 (dni powszednie)

 

Dni Powszednie

7:00, 18:00

 

 » więcej


Kancelaria Parafialna


Wtorek od 19.00 do 20.00

Sobota od 8.30 do 9.30


Adres:
ul. Krasińskiego 11
66 - 300 Międzyrzecz

tel. tel. 95 742 13 60
tel. kom 515 070 634

e-mail: miedzyrzecz@sac.org.pl

Numer konta:
BANK Pekao SA I O. Międzyrzeczu
47 1240 3578 1111 0010 1243 5383

Intencje mszalne

Niedziela
10 maja 2020
07:00
  1. śp. Włodzimierz i Anna Pacan - 4 rocz. śmierci, śp. Kazimierz Kowerczyk.
09:00
  1. śp. Marian Kraśnicki.
10:00
Gorzyca
  1. śp. Joachim Lechert - 11 rocz. śmierci.
10:30
dla dzieci
  1. śp. Stanisław Wojciechowski - od Genowefy z rodziną.
11:15
Święty Wojciech
  1. śp. Stefan, Zofia Gąsiorscy.
12:00
  1. Za Parafian.
18:00
  1. śp. Ryszard Rzeszek - greg. 28.
Poniedziałek
11 maja 2020
07:00
  1. śp. Ryszard Rzeszek - greg.29.
18:00
  1. O ożywienie wiary w naszej parafii (intencja wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym).
  2. Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci i wnuków o zdrowie i Boże błogosławieństwo i dary Ducha.
Wtorek
12 maja 2020
07:00
  1. śp. Ryszard Rzeszek - greg.30.
  2. W intencji ks. Kamila z okazji rocznicy święceń.
18:00
  1. Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Hani, Elżbiety i Krzysztofa Krzyżanowskich.
  2. Dziękczynna za 18 lat życia Zofii i Alicji z prośbą o wybór powołania zgodny z wolą Bożą.
Środa
13 maja 2020
07:00
  1. śp. Alicja Korzep.
18:00
  1. Fatimskie.
Czwartek
14 maja 2020
07:00
  1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00
  1. śp. Zenona (k) Gerc - greg. 1
  2. śp. Czesław Łętowski.
Piątek
15 maja 2020
07:00
  1. Wolna intencja
18:00
  1. Z okazji 40 rocz. urodzin Anny.
  2. śp. Zenona (k) Gerc - greg. 2.
Sobota
16 maja 2020
07:00
  1. Wolna intencja
18:00
  1. śp. Zenona Gerc - greg. 3.
Niedziela
17 maja 2020
07:00
  1. śp. Helena Kuropatwa - 30 dzień.
09:00
  1. śp. Józef.
10:00
Gorzyca
  1. 6 rocznica urodzin Franciszka.
10:30
dla dzieci
  1. śp. Irena i Eugeniusz Zagawa, śp. Stanisława i Kazimierz Bojarek oraz zmarli z ich rodzin.
11:15
Święty Wojciech
  1. śp. Kazimierz Rozbicki, Krzysztof Franciszka.
12:00
  1. Za Parafian.
18:00
  1. śp. Zenona Gerc - greg. 4.
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
96 1.5812439918518